מספר מדינות, אלפי טיסות וטיולי דרך אינסופיים. אלה הם חייו של כותב נסיעות, וזה מלמד אותך הרבה דברים הוגנים. ברצוני לשתף אתכם בכמה מהטיפים שלי לטיולים מכיוון שמצאתי אותם מועילים מאוד בכל טיול בו יצאתי.

תהיה מעצבן

הגיע הזמן לדבר עם אנשים שונים. המלצר, השוער, צוות הבר או אותו לקוח שיושב ליד השולחן הסמוך ונראה טוב. שאל אותם שאלות מה לראות, ותגלה שאנשים יאהבו לחלוק איתך את העצות והידע שלהם. תאמין לי שאנשים רבים מתעצבנים, אבל פותחים שיחה באופן אקראי ואתה רק צעד קרוב לפנינה הנסתרת הבאה.

צא מהמיטה

זה הדבר הכי קשה להתמודד איתו, במיוחד עבור אלה שאוהבים להישאר במיטה קצת יותר מהרגיל. עדיף שתקום מוקדם כי יש הרבה מה שקורה לפני זמן הבראנץ ‘. אז צאו וצאו לארוחת בוקר בוושינגטון או סעו על החוף הטוב ביותר באיטליה לפני שהמוני תיירים יגיעו לשם. תאמין לי שאתה לא תצטער על זה; אתה יכול לישון כמה שאתה רוצה ברגע שאתה מגיע הביתה.

שמור על הטלפון שלך טעון

אין דבר גרוע יותר מלהיות חסר טכנולוגיה בגלל סוללה מתה. שמור איתך בנק חשמל כדי שלעולם לא ייגמר לך הסוללה.

הצטרף לענן

אותו אייפון לא שווה שום ערך, וזאת מסיבה אחת עיקרית: תמונות. זיכרונות הם הדבר הטוב ביותר שאתה עושה בטיולים, ובלעדיהם, הקסם של יציאה למסע יאבד. הימים שבהם אתה משתמש לשמור את הגיבוי הידני חלפו. אפל מעסיקה אותך כעת מכוסה ב- iCloud, הגדר את הענן שלך וקבל גישה לכל תמונה וסרטון מכל מקום.

זכור את המועדפים שלך

זוכר את המסעדה הנהדרת שהלכת אליה בפעם האחרונה שבה ביקרת בניו יורק לפני ארבע שנים? לא? זה רע! בפעם הבאה פשוט בקש מהטלפון שלך לזכור אותו, במפות Google כתוב רק את שם המקום ולאחר מכן לחץ על “שמור”. שיטה זו תעזור לסמן אותה בכוכב כך שתוכל תמיד לחזור ולבדוק אותה.

לשאת במזומן

מאמסטרדם ועד קמבודיה, קיצור של כסף הוא לא הרבה. לא תמצאו כספומט בכל מקום, ולא תמיד תוכלו להשתמש בכרטיסי חיוב/אשראי כדי לשלם עבור מלונות, ברים ומסעדות. קח איתך מזומן חירום בסביבות $ 150 בדולר או המטבע המקומי של היעד שבו אתה מבקר.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *