אביזרי מזוודות הם פתרון מעשי ונוח להקל על ארגון התיקים או הניירת שלך. הם יכולים לנוע בין הפריטים הנוחים כמו ארנקים לנסיעות וקוביות אריזה וכלה בפריטים המשפרים את הבטיחות, כגון רצועות האבטחה. הבה נבחן כמה מהאפשרויות השימושיות ביותר להתכונן לטיול:

ארנק נסיעות

ארנק נסיעות הוא פריט נוח מאוד למטייל התכוף בעל יכולתו לשמור על פריטים כמו הדרכון, הכסף והכרטיסים. הם יכולים לכלול גם כיסים קטנים מרובים אשר מתאימים לאחסון מזוודות רופפות, עטים, כרטיסי אשראי וכו ‘. כל ארנק העשוי מחומר עמיד למים יקבל עדיפות מכיוון שהוא יוודא שהתוכן מוגן במקרה של תיתפס בגשם. מִקלַחַת. בנוסף, הם עדיין קלים וקומפקטיים מספיק בכדי להתאים אותם בקלות לתרמיל או לתיק.

קוביות אריזה

קוביות האריזה מהוות פתרון שימושי לאריזת בגדים, אביזרים, מוצרי טואלטיקה וכו ‘במזוודה מבלי להרוס את הכל. לחלופין, ניתן פשוט להשתמש בהם כדי לחלק את החלל במזוודה על ידי הנחת הקוביות באמצע.

תיק שירותים עמיד למים

זהו פתרון שימושי הכולל לאחד לאחסון שלם של מוצרי אמבטיה. הם בדרך כלל מרווחים עם כיסים ותאים מרובים. כאשר הוא נמצא בשימוש, הוא יתפרק בנוחות ויתלה על וו הפלסטיק שלו בחדר מלון או דומה לו. כמו כן, הם יכולים להוות אופציה שימושית מאוד לטיולים במחנה כאשר יש צורך לנווט אל מתקני אמבטיה בחושך.

רצועות אבטחה למטען

רצועות האבטחה של המטען מעניקות שקט נפשי נוסף בידיעה שהמזוודות מוגנות טוב יותר עם פחות סיכוי לפריצה. כמו כן, ניתן להשתמש בהם לאבטחת פריטים נוספים על המזוודה שהם מגושמים מכדי להכניס פנימה, כגון פונצ’ו גשם, שק שינה או מחצלת גלילה.

חגורת כסף

חגורת כסף שמוסתרת בקלות מתחת לבגדים היא דרך מצוינת לאבטח את הפריטים היקרים תוך חקר שוק עמוס, ממהרים בשדה תעופה צפוף או סביבה דומה עם הרבה אנשים אחרים. הם נהדרים לאחסון פריטים כמו כסף, דרכונים, כרטיסי בנק, כרטיסים או מסמכים יקרי ערך אחרים.

שקית יבשה

תיק יבש הוא אספקה ​​חובה לכל מי שעוסק בפעילויות חוץ, כגון קיאקים, רפטינג או פשוט ימים על החוף. תיק מסוג זה מצוין לאחסון סט בגדים, מגבות, בוץ בוצי או ציוד שחייה לח. ניתן לשקוע רבות משקיות אלה ועדיין לשמור על התכולה יבשה.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *