נייר אלומיניום. לכל בית יש אותם – הם זולים, זמינים וקלים לאריזה ולאחסון יחד עם הציוד שלך. הם משמשים בעיקר לבישול מזון על מדורה וחניכים רבים מביאים חלק לתפקיד זה כשהם בחוץ. אבל לגליל רדיד אלומיניום יש כל כך הרבה שימושים מלבד הפונקציה העיקרית שלו, במיוחד לקמפינג!

להלן 5 שימושים בלתי נתפסים של רדיד אלומיניום לקמפינג ובחוץ:

כלי מטבח רב שימושי

נייר כסף כבד נהדר לשימוש במטבח חיצוני. השתמש בו לבישול ארוחות מנות נייר על המדורה שלך או לעטוף את שאריות המזון שלך. תכונה אחת גדולה של נייר כסף היא שניתן לעצב אותו בקלות לכל דבר. אם נגמרת לך קערה או צלחת לאכול ממנה או שאתה צריך “מחבת” נוספת לבישול על מדורה, אתה יכול להשתמש בנייר כסף! אתה יכול אפילו ליצור כוס מאולתרת, כף או קערה גדולה יותר לאיסוף מי גשמים.

מְעִיל רוּחַ

הרוח מפריעה למדורה שלך מהנה? השתמש בקיר של נייר כסף כדי ליצור מעיל רוח והנח אותו סביב המדורה כדי לסייע בשבירת הרוח. לא רק שהוא ישמור על המדורה שלכם ושואג, אלא גם יעזור לכם להתחמם כשהלילה קריר כיוון שהוא יעזור להקרין את החום בחזרה אליכם!

פיתיון לדוג

האם יש אגם בקרבת מקום שבו אתם מחנים ורוצים לדוג? אם לא הצלחת להביא פיתיון, אין לך מה לדאוג – הוצא רדיד אלומיניום, עטוף מעט בקרס של החכה שלך כדי ליצור פיתוי דייג מיידי ויעיל. זכור, דגים נמשכים לחפצים מבריקים!

לחדד סכינים

חתיכת נייר אלומיניום מקומטת יכולה לעשות הרבה פלאים. אתה יכול להשתמש בו לחידוד סכינים או מספריים עמומים. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לשפשף סירים ומחבתות מלוכלכים כדי להסיר כל פיח או לכלוך שסבון כלים רגיל לא יכול להסיר. אתה יכול גם להשתמש בכדור נייר כדי להסיר חלודה.

למקרי חירום

בגלל המאפיין הרפלקטיבי של נייר הכסף, הוא אידיאלי לשימוש כאות למצבי חירום. פשוט קשרו פיסת נייר לענף עץ או לכל מקום שניתן לזהות אותו בקלות כדי לאתר אתכם הן מהאוויר והן מהיבשה.

תביא רדיד אלומיניום כבד במיוחד בפעם הבאה שתצא לקמפינג – אתה אף פעם לא יודע מתי זה יכול להיות שימושי! זה עשוי להציל אותך ממצב רע!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *