כלבים אוהבים את החוץ, בגלל זה כל כך כיף להביא אותם לטיול קמפינג או טיולים. אם אתם מתכננים הרפתקה בעונת החורף הזו, אל תתנו לקור לעצור אתכם מלכלול את חיית המחמד שלכם בתוכניות שלכם!

כמובן, שיש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים ותכנון והכנה נכונים הם דבר הכרחי.

תיהנה מחנאות חורף עם הכלב שלך – רק זכור את הטיפים השימושיים האלה!

דע במה החבר הפרוותי שלך יכול להתמודד

לפני שמתכננים משהו, חשוב לשים לב כיצד חיית המחמד שלכם מתמודדת עם הקור. גזעים מסוימים יכולים להתמודד טוב יותר עם מזג אוויר קריר מאחרים. אם אינך בטוח כיצד שלך יסתדר בטיול קמפינג חורפי, תוכל לנסות לצאת לפארק או לצאת איתו לטיול קצר ביום קר.

כבד את מה שהוא יכול להתמודד והיה מציאותי עם הציפיות שלך.

בדוק את החוקים והתקנות של החניון

בעת בחירת קמפינג, וודא כי האפשרות שתבחר תהיה ידידותית לחיות מחמד. לרוב פארקי המדינה יש מדיניות חיות מחמד באתר האינטרנט שלהם. חלקם אינם מאפשרים חיות מחמד, חלקם מתירים אך רק באזורים מסוימים וברצועה וחלקם מקלים יותר.

שמור על הגור שלך חם

כאשר הכל כשלעצמו ואתה מוכן לארוז לטיול שלך, הקפד לארוז שכבות בגדים גם לך וגם לחבר הפרוותי שלך. מעיל כלבים עבה (לפעמים בצורת אפוד) חשוב לבידוד נוסף. תזדקק גם למגבת סופגת מכיוון שהגור שלך ישחק בשלג.

כשזה מגיע לציוד שינה, הכלב שלך בעצם צריך את אותם הדברים כמוך – מיטה, שמיכה עבה ושק שינה משלו!

הביאו צבעים בהירים וחלקים

כשזה מגיע לציוד הכלב שלך כמו ז’קט, רצועה ורתמה, עדיף לבחור בצבעים עזים כך שניתן יהיה להבחין בו בקלות בנוף המושלג. כמו כן, נסה כמה שלל לגור שלך בבית לפני הטיול שלך כדי לשמור על כפותיו חמות ומוגנות בהליכה בשלג.

ארוז הרבה מים וחטיפים מזינים

מסע בין תנאי עונת החורף יכול לגרום בקלות להתייבשות ותשישות, לכן עליכם להעמיס על חטיפים עתירי אנרגיה ועשירים בחומרים מזינים הן עבורכם והן עבור חיית המחמד שלכם. אל תשכח לשאת תמיד מים לכל מקום שאתה הולך!

קמפינג חורף עם הכלב שלך הוא באמת מרגש לחשוב עליו – פשוט עקוב אחר הטיפים השימושיים האלה כדי למקסם את החוויה!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *