גם אם אתה יודע את תחזית מזג האוויר במהלך טיול הקמפינג שלך, תמיד יש סיכוי שירד גשם כך שתמיד עליך לבוא מוכן. אם כן, הכיף לא נגמר בכך. למעשה, ישנן דרכים רבות בהן תוכלו להפוך את שהותכם לנוחה ואף מהנה אף יותר למרות שהיא זורמת בחוץ. זכור, אל תחשוב על זה כאי נוחות, תחשוב על זה כאתגר!

נסה את הטיפים המדהימים האלה לקמפינג במזג אוויר רטוב:

השקיעו באוהל הנכון

החוץ אינו צפוי ולכן אתה תמיד צריך להיות מוכן לא משנה מה מזג האוויר. אם אתם מתכננים לצאת לקמפינג בעונת הגשמים, קנו אוהל באיכות טובה עם פתחי אוורור מובנים. פתחי האוורור יסייעו במניעת עיבוי בפנים. אם רכישת חדשה לא באה בחשבון, תוכל לבחור להוכיח מחדש את הישן שלך. השתמשו בתרסיס להעלאת אוהלים כדי לשחזר את יכולתו של האוהל להדוף מים.

תביא ביתן

ביתן יעזור מאוד כאשר אתם מחננים במזג אוויר רטוב. הוא יגן עליך ויגן עליך, על האוהל ועל הציוד שלך מפני הגשם. המשמעות היא שאתה עדיין יכול ליהנות מלהיות מחוץ לאוהל מבלי להירטב.

תחשוב על אחסון

שקיות ניילון הניתנות לסגירה מחדש יהיו שימושיות לאחסון בגדים, מוצרי טואלטיקה ופריטים קטנים אחרים כשאתה בחוץ. הם גם עמידים למים, ולכן הם אידיאליים לעונת הגשמים. אל תשכח לאחסן פריטים רטובים ויבשים בנפרד ולוודא שיש לך בגדים יבשים שיחממו אותך כשאתה בתוך האוהל. אטמו פריטי מזון היטב כדי לשמור על טריותם וכדי למנוע כניסת מים.

אל תשכח להגן על עצמך

הציוד שלך מוכן, אבל אתה גם צריך את הבגדים והאביזרים הנכונים לעצמך – אף אחד לא רוצה להצטנן ולא יוכל ליהנות בזמן טיול בחוץ. התחמש עם מעיל, מכנסיים ומגפיים אטומים למים. שמור על דוחי באגים מוכנים (רבים נוטים לצאת במזג אוויר רטוב) וארוז מגבת מיקרופייבר – הם קומפקטיים, סופגים ומתייבשים במהירות.

תכנן פעילויות מהנות

ישנן עדיין פעילויות חוצות מהנות שתוכלו לעשות גם כשהן זורמות. שחקו משחקי לוח, הוציאו את הגיטרה או ספרו סיפורי רפאים עם ילדים כדי להנעים אותם.

קמפינג בגשם לא חייב להיות טרחה – עם הציוד והיחס הנכונים, אתה עדיין בטוח שיהיה לך טיול בלתי נשכח!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *