לבלות את הלילה במדבר היא חוויה אחרת לגמרי בהשוואה לשהות ביער. מזג האוויר חם יותר ואין מעט עצים וחיי צמחים מסביב. עם זאת, זהו מקום מרתק לביקור ומקום טוב ליהנות ממדורה טובה מתחת לשמי הלילה המכוכבים.

קמפינג קינוחים דורש תכנון והכנה קפדניים. עקוב אחר הטיפים המועילים האלה לחוויה מהנה יותר!

ארוז את הדברים החשובים

היה מוכן

לפני שאתה יוצא להרפתקה שלך, חשוב לעשות קצת מחקר על היעד שבחרת. קרא מאמרים או בלוגים על חוויות של אנשים אחרים בקמפינג באזור כדי שתדע למה לצפות.

אחד הדברים החשובים ביותר לברר הוא חיות הבר – המדבר הוא ביתם של בעלי חיים וחרקים שונים וייתכן שתתקלו בנחשים, עכבישים, עקרבים וכו ‘למד על מה לעשות כאשר אתה נתקל בהם.

ערכו רשימה של דברים חיוניים

הדרך הטובה ביותר לוודא שאתה לא שוכח שום דבר חשוב הוא להכין רשימה. רשום את כל הדברים החיוניים כגון מזון, ביגוד, מוצרי טיפוח, ציוד שינה, ציוד לבישול, כלי ניווט וכו ‘.

מכיוון שמזג האוויר יהיה חם ברובו (תלוי היכן אתה נמצא ובזמן השנה), אל תשכח את הכובע, משקפי השמש, קרם הגנה, דוחה חרקים ובגדים המתאימים למזג האוויר. אבל הקפידו לארוז גם בגדים חמים! חלק מהלילות יכולים להיות קרירים ותצטרך כמה שמיכות ושק שינה שמתאים למזג אוויר מתאים.

תתמלא בגז

נסיעה במדבר יכולה לקחת שעות, ואתה לא רוצה להיגמר הדלק ולהיתקע באמצע שום מקום. לשאת דלק או למלא את אספקת הגז שלך ככל שתוכל. ככל שנכנס למדבר, תחנות הדלק יהפכו פחותות ובין לבין.

מגיעים לפני החשיכה

כל כך קל ללכת לאיבוד במדבר, במיוחד בלילה. ברגע שהשמש שוקעת, האזור יכול להיות ממש ממש חשוך ויהיה לך קשה יותר לנווט. תזמן את הטיול שלך בחוכמה, כך שתגיע לאתר הקמפינג שלך לפני רדת החשכה ותספיק להקים מחנה.

הביאו הרבה מים

המדבר הוא מקום חם ויבש והמים דלים. האיום הגדול ביותר שלך כקמפר הוא התייבשות, לכן וודא שיש לך מספיק מים לאורך כל הטיול שלך.

זכור את עצות הקמפינג המדבריות השימושיות האלה להרפתקה חיצונית מהנה וללא טרחה!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *