קמפינג סולו מפחיד באופן מובן, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך. תצטרך לנקוט משנה זהירות עם הסביבה שלך והאנשים שאתה נתקל בהם כי אין על מי לסמוך חוץ מעצמך במדבר.

כמו בכל טיול בחוץ, יש לעשות ואל תעשה שכדאי לך לקחת בחשבון לנוחותך, לבטיחותך ולהשגת חוויה מהנה הכוללת כמחנך סולו בפעם הראשונה.

להלן 5 דברים שאסור לך לעשות בעת קמפינג לבד:

עוזב לא מוכן

זהו הדבר הבסיסי ביותר אך החשוב ביותר לזכור – היו מוכנים. כאמור, יש לך רק את עצמך לסמוך עליו בחוץ. למד כיצד להקים אוהל, להדליק אש ולהכין לעצמך ארוחה. ארזו את כל מה שתצטרכו ממזון, מים, מוצרי טיפוח, תרופות, ציוד שינה, ציוד לבישול, ערכת עזרה ראשונה וכו ‘.

חשוב גם להביא מפה, מצפן, GPS, שריקה וקצת גיר למקרה שתלך לאיבוד.

הולך ל- MIA

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא ליידע בן משפחה או חבר על הטיול שלך. ספק להם מידע חשוב כמו כל מסלול הטיול שלך, המיקומים המדויקים שבהם תישאר ומתי לצפות לך בחזרה.

זה אולי נשמע קצת יותר מדי, אבל דע כי זה הדבר שיכול להציל את חייך אם יקרה משהו בלתי צפוי.

להעריך יתר על המידה את היכולות שלך

טיול של 20 קילומטרים בשביל מוכר הביתה שונה מאוד מטיול של 20 קילומטרים במדבר לבד, עם חבילה כבדה על הגב. קח את זה בנחת בטיול הסולו הראשון שלך ובחר פעילויות או צא למסלולים המתאימים למערך המיומנויות שלך.

כמו כן, אל תנסה לקחת יותר מדי מיד. לילה או שניים של קמפינג לבד אמור להספיק בפעם הראשונה.

הגיעו לאתר הקמפינג שלכם בלילה

זה לא אידיאלי עבור חניך סולו בפעם הראשונה. החושך מבלבל ויהיה קשה יותר למצוא ולהשתמש בסה”כ בציוד. הקפד להגיע לאתר הקמפינג שלך לפחות שעתיים לפני השקיעה כדי שיהיה לך מספיק זמן למצוא מקום טוב להקים את האוהל, להתייצב ולבשל את ארוחת הערב שלך.

שכח את הבידור שלך

מכיוון שלא תהיה לך חברה, זה אידיאלי לבדר את עצמך בשעות הטיול של הטיול שלך. הביאו ספר לקריאה, יומן לכתוב עליו או כמה קלפי משחק כדי להדוף את השעמום.

קמפינג סולו הוא חוויה מדהימה – הקפד לזכור את הדברים האלה שאתה לא צריך לעשות כאשר מחננים לבד!

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *