תשתיות תעופה ממלאות תפקיד קריטי במערכת התחבורה האמריקאית והבינלאומית. באמצעות שדות תעופה ואופני תחבורה מחוברים אחרים כגון תחבורה קרקעית, מסילות ברזל ונמלי ים, תשתיות תעופה מהוות אבן יסוד כלכלית למספר בעלי עניין בשדה התעופה: נותני חסות (שדות תעופה); משתמשים ישירים (נוסעים); ספקים מסחריים; תעופה תאגידית וכללית, שרות נותן שירותים כגון FBOs, MROs ו- ACMs; נותני שירות אחרים ואפילו שאינם נוסעים כגון רשויות שדות תעופה, עובדים ומבקרים.

אם הארגון שלך שוקל ניהול מקצועי לניהול נכסי תעופה גלובליים, יש לקחת בחשבון נקודות מרכזיות רבות.

לחברות מקצועיות יש מנהלים עם ניסיון של עשרות שנים, המובילים שירותי ניהול מתקני שדות תעופה לנמלי תעופה בגדלים ומורכבות משתנים, החל משדה תעופה כללי עירוני קטן ועד למרכז מסחרי בינלאומי. להלן הרכיבים אותם יש לבחון בפירוט.

התחל ברוחב ובעומק הניסיון:

ראשית, עליך לחרוץ את מספר ומגוון שדות התעופה בהם יש לצוות הניהול רקורד של ניסיון מוכח. ככל שמגוון יותר, כך ייטב. ישנם סוגים רבים ושונים של שדות תעופה עם דגמי הפעלה שונים ושרשראות ערך. מבדלים כגון תעופה מסחרית לעומת תעופה כללית, שוק עסקים ופנאי, תחומים מקומיים לעומת בינלאומיים משפיעים על הדרישות שחברת ניהול שירותי פיתוח תשתיות תעופה תצטרך לשקול לצורך פתרון מותאם אישית.

הקפד על שיא המסלול שלהם:

הניסיון הוא קריטי בתעופה, ועליך לחפש מומחה בעל היכולות הייחודיות שאתה מחפש למצב השוק הספציפי שלך. חברות רבות ידועות בתשתיות ליבה מיוחדות, שירותי תעופה או ניהול מסופים. חברות ידועות גם בניסיון הגאוגרפי שלהן מכיוון שיש פחות חברות פרטיות העוסקות בניהול שדות תעופה בארצות הברית לחיפוש אחר ארגוני ניהול תשתיות תעופה שיש להן שנים רבות של מעורבות תפעולית במחזורים כלכליים שונים ובאקלים רגולטורי.

חפש פתרונות מותאמים אישית:

לארגון הניהול שבחרת אמור להיות יכולת ליצור פתרון מותאם אישית המבוסס על השוק הספציפי שלך ועל האקלים התחרותי שלו. אם אתה זקוק לניהול ארגונים המספקים שירותים כגון FBOs, MROs או ספקי צ’רטר וניהול מטוסים אתה צריך חברת ניהול מקצועית עם ניסיון עמוק בתחומים אלה בנוסף לניהול פיננסי מוכח.

התייעצות עם חברת ניהול שדות תעופה מנוסה יכולה לעזור לך להבין את האפשרויות הזמינות לניהול, החל מפתרונות מפתח וכלה בפונקציות מיוחדות. לארגונים רבים יש ניסיון בניהול בינלאומי כמו גם מקומי בשדה התעופה, וייתכן שיהיה צורך ברמת ניסיון עולמית זו כדי לסייע לך במיקסום הערך של אחזקות התעופה שלך.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *