אם אתה חובב תעופה ואתה אוהב להסתובב בשדה התעופה ולדבר על מטוסים אז אולי כדאי שתשקול עסק צדדי של להיות איש מכירות מטוסים שיגבה דמי ממצא קטנים. זהו עסק לא קשה מדי והוא יאפשר לך להקדיש יותר זמן לטוס ולהנות. בנוסף, תוכל להטיס את כל המטוסים שאתה מנסה למכור עבור אותם מוכרים עסוקים מדי.

כל עוד אתה אוהב להסתובב בשדה התעופה אתה בהחלט יכול לשקול עסק כזה. ממוצע דמי הממצא יכול לנוע בין שניים ל -3%. אז אם המטוס יעלה 100,000 $ העמלה שלך תהיה 2%, שזה יהיה 2000 $ או 3%, שיהיו 3000 $. כל מה שתדרשו לעשות הוא להציג את המוכר בפני הקונה או את הקונה מול המוכר.

זוהי דרך מצוינת להרוויח כסף בשדה התעופה ולהטיס את כל סוגי המטוסים בחשבון הדלק של מישהו אחר. כשהייתי צעיר כך בניתי שעות טיסה והרווחתי כסף. היה כיף גדול והייתי ממליץ על זה לכל אחד. אם אתה בדימוס ואתה אוהב לטוס, אך אין ברשותך מטוס זו יכולה להיות דרך להעלות את התחת באוויר במקום לשבת על הקרקע כמו כל האנשים הרגילים.

הדבר הראשון שאתה צריך להתחיל הוא להשיג כמה כרטיסי ביקור ומחברת או שאתה יכול לרשום את כל האנשים שאתה מכיר שמוכרים את המטוסים שלהם ואת אלה שאתה פוגש שהסתובבו לאורך הרמפה כשחפש מטוסים ובשבילם שלטי מכירה. בכל פעם שמכירת מטוסים עדיין יש לך את רשימת הקונים שלך ואפילו תצוד בשדות תעופה אחרים אחר מטוסים נוספים שיכניסו לרשימה שלך. אנא שקול זאת בשנת 2006.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *