דבר אחד שיש לקחת בחשבון הוא גודל האוהל או החניך שלכם. אני משתמש באוהלים כל הזמן, גם במהלך חודשי החורף. אוהל הוא אחד הדברים הקלים ביותר לבחירה. כשאתה מחשיב את גודל האוהל, עליך לקחת בחשבון כמה דברים. דבר אחד שצריך לקחת בחשבון הוא כמה מקום אתה רוצה או צריך? אני מעדיף שיהיה לי אוהל גדול יותר, כך שיהיה לי מקום לכל הציוד והחלל שלי לשנות או להסתובב. יש אנשים, במיוחד מטיילים, רק רוצים מספיק מקום לישון ולאחסן את הציוד שלהם. קמפינג לטווח ארוך עוסק בנוחות ובהנאה, טיולים הם על כך שהציוד שלך קל משקל ונייד. עבור קמפינג אתה צריך לשקול כמה אנשים יהיו לך איתך. ככל שיותר אנשים כך האוהל או האוהלים מרובים יותר. הדבר הטוב הוא שלרוב האוהלים יש קיבולת קיבולת עליהם וזה עוזר בבחירה. אני בדרך כלל מסתכל על הקיבולת ומחלק ב -2 כך שיש מקום לכולם להסתובב ולאחסן את הציוד שלהם. הוא גם מאפשר מרחב נוסף אם יתחיל לרדת גשם ואינכם יכולים להשאיר את כל הציוד בחוץ יבש.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא בישול באתר המחנה. יש הרבה אפשרויות לבישול בזמן קמפינג. אתה יכול להשתמש בגריל המסופק, לבשל על אש פתוחה, או להביא תנור פרופאן. כל האפשרויות הללו יעבדו עבור כל אחד בזמן קמפינג. בדרך כלל יהיה לי תנור פרופן עם 2 מבערים ומגרד לשים מעל האש. זה מאפשר אפשרויות בישול רבות יותר ושטח נוסף לבישול. השימוש בפחם הוא טוב אך עליכם לוודא שיש לכם מספיק ל -3 ארוחות ביום ואם אתם מחננים לתקופה ממושכת הפחם תופס הרבה מקום. אתה גם צריך לדאוג לשמור אותו יבש. עם פרופאן יש לך מיכלים קטנים שאתה יכול לקנות ואתה לא צריך לדאוג לשמור אותו יבש. תנור הפרופאן מספק אזור בישול בטמפרטורה קבועה. תנורי פרופאן מגיעים גם בהרבה סגנונות שונים לנוחות הבישול שלכם. תוכלו גם לארוז לכם את הגריל הביתי המאפשר לכם פינת בישול גדולה. ראיתי פלטפורמות בישול לתנורי הפרופאן המאפשרות לך לבשל הרחק מהשולחן ולהיות מקום לשים אוכל וכל פריטי ההכנה שלך. סורג אש המתכת הוא דרך טובה מאוד לבישול ותוכלו להשתמש בעץ מסביב לאתר המחנה כדי לתדלק אותו.

בזמן הבישול אתה עדיין צריך לחשוב איזה סוג של סירים ומחבתות תשתמש. אני מעדיף להשתמש במחבתות מברזל יצוק ובסירים מפלדה. לכל אחד יש העדפה משלו במה שהוא משתמש. ברזל היציקה נהדר אם הוא מתובל כמו שצריך. הוא מאפשר אזור בישול נהדר מעל אח ומחנה או תנור פרופאן. סירים ומחבתות רגילים טובים לא פחות. עכשיו אתה יכול לקבל סטים זולים או סטים יקרים לקחת אבל הדרך הטובה ביותר היא לקחת סירים ומחבתות ישנות מהבית. כך תוכל לזרוק אותם אם אתה הורס אותם ואתה מקבל יותר תמורת הכסף שלך על ידי שימוש חוזר בפריטים ישנים מהבית. אתה יכול גם לרכוש סטים ממש טובים מחנויות יד שנייה במחיר ממש זול.

ציוד שינה הוא דבר נוסף שכל חניך צריך להסתכל עליו ולברר את הפריטים הטובים ביותר שתביא. ציוד שינה יכול להיות כל דבר, החל משקי שינה ועד עריסות למזרן אוויר. מה שאתה צריך או רוצה תלוי ברמת הנוחות שאתה רוצה לקבל בזמן קמפינג. כשאתה בוחר שק שינה יש לחשוב על מזג האוויר לאן אתה נוסע. אם אתם מחננים באזור קור עז אתם צריכים את התיק המתאים ואם אתם באזור חם יותר אתם צריכים תיק קל יותר. אם אתה מתכנן לעשות הרבה קמפינג אתה צריך לשקול תיק שאפשר להתאים אותו לאקלים בו אתה נמצא. בחירת עריסה או מזרן אוויר היא עניין של רמת נוחות. אני אוהב מזרני אוויר כי זה כמו לישון בבית. השתמשתי בעבר בעריסות אבל זה היה כשהייתי בצבא. הם יכולים להיות נוחים מאוד אם אתה משתמש בסוג כרית קצף כלשהי. מיטת תינוק מרחיקה אותך מהקרקע ומאפשרת זרימת אוויר בינך לבין הקרקע. עריסה היא גם דרך טובה לחסוך מקום בתוך אוהל. אתה יכול לאחסן את הציוד שלך מתחת ולהיות מסוגל לשמור על האוהל שלך קצת יותר מסודר. הם גם מאפשרים אזור שינה אישי כאשר יש לך הרבה אנשים באוהל. מזרן אוויר מתנהג כמו מבודד מהקרקע ועוזר לשמור על חום. הם גם תופסים יותר מקום אך הם מאפשרים יותר אזור שינה.

אתר המחנה שלך הוא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון. האם אתה רוצה אוהל נייד שיכסה את השולחן, האם אתה צריך כסאות מחנה והאם אתה צריך לעשות משהו בזמן קמפינג. עכשיו אוהל נייד הוא נהדר להחזיק בכל אתר קמפינג או אירוע ספורט. הם מאפשרים מקום מהיר לצאת ממזג האוויר או מהשמש. הם גם מאפשרים לך לכסות את הציוד שלך בזמן קמפינג. עכשיו עם אוהל נייד אתה צריך לחשוב על אחד עם מסך או בלי. אם אתה בוחר עם זה זה רעיון נהדר לשמור את כל היתושים בחוץ בזמן שאתה אוכל או פשוט להסתובב. בלי אחד אתה לוקח את הסיכון להינשך מיתושים. אז זה לא נושא חשוב באמת אבל זה עוזר להחזיק אותו באתר המחנה. אם אתה צריך לחשוב על רהיטים, ישנן מספר אפשרויות. אתה יכול לבחור כיסא רגיל או כזה שהוא כמו כורסה. בחירת כיסא היא על כל הכסף שאתה רוצה להוציא ולנחם. אני בדרך כלל בוחר את הכסא של 5 דולר, כי אם הוא יישבר אני לא אתעצבן וזה זול להחליף. עכשיו מה להביא כדי להעביר את הזמן. אתה יכול להביא כל מה שאתה באמת רוצה אבל יש לי כמה רעיונות שאני תמיד מביא. אתה יכול להביא חור תירס וכדור סולם. שני המשחקים האלה יכולים להעסיק את כולם במשך שעות. אז אתה יכול להביא חפיסת קלפים, אונו וכמה משחקי לוח. אתה יכול גם להביא עמודי דיג והאופניים שלך.

קמפינג הוא דרך מצוינת להיכנס לזמן המשפחה ולהנות בחיק הטבע. אני מנסה לצאת לקמפינג שלוש עד ארבע פעמים בשנה. כאשר בחרת ציוד וודא שמדובר במשהו שאתה רוצה. אל תקנה את הדברים שאומר לך גם איש מכירות. עשה מחקר משלך והיה כיף להשיג את הציוד שלך. תנו לילדים שלכם לעזור או פשוט להפתיע אותם.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *