האם מלאכים יכולים לנסוע במהירות האור? כן תהיה התשובה הנכונה. קחו בחשבון שהקרינה נעה במהירות האור. קרינה היא אנרגיה ואנו יכולים להבין זאת כאשר היא פוגעת בעורנו וגורמת לשריפת שמש. כאשר גלי אור נוסעים בחלל הם אנרגיה פוטנציאלית. כאשר גלי האור האלה פוגעים באובייקט הם הופכים לאנרגיה קינטית ושורפים את האובייקט כמו העור שלנו. לכן שקול זאת, מלאכים הם אנרגיה פוטנציאלית כאשר הם נעים בחלל במהירות האור, או יותר. אך כאשר הם פוגעים באטמוספירה של צמח הם הופכים לאנרגיה קינטית, מה שגורם להם להיות נצפים על ידי העין האנושית או הזרה.

קרינה כמו האור שאנו משתמשים בו כדי לראות, עוברת בחלל בחלל ריק או ליד ואקום. הוא נוסע במהירות האור, שהיא בערך 186,000 מיילים בשנייה. אולם לאור ולחלקים אחרים של הספקטרום, כגון קרינת UV אין מסה. כך שמבחינה תיאורטית צורות האנרגיה הללו יכולות לנוע מהר יותר ממהירות האור, המהווה 300,000 ק”מ מדהימים בשנייה. גלי אור שנוסעים בכל מהירות לא יהיו בעלי מסה ותנועה. כתוצאה מכך לא תידרש אנרגיה בכדי להתחיל את תנועתם ולהאיץ את מהירותם. למעשה כדי לגרום לקרינה להגיע ל 300000 קמ”ש יהיה מיידי.

אנו רואים את עצום היקום כאשר אנו מביטים אל שמי הלילה. מספר הכוכבים והגלקסיות הבלתי מוגבל עומד לפנינו. אסטרונומים אומרים לנו שהיקום כל כך גדול שהוא לוקח את האור מהחלקים הרחוקים ביותר כדי להגיע אלינו בעוד מיליוני שנים. למעשה כאשר מתארים עד כמה רחוק החפץ הרחוק ביותר מכדור הארץ, משתמשים במונח שנת אור. המונח שנת אור מתייחס למרחק שאור יכול לעבור בשנה אחת. ובכל זאת מלאכים יכולים לנסוע למרחק זה ברגע, בלי זמן כלל, כיוון שהם יכולים להתקיים מחוץ ליקום שלנו. אלוהים ברא את היקום. אלוהים בהחלט יכול לנסוע לכל מקום ביקום שלנו ברגע או בזמן אפס. הזמן המדובר כאן הוא איך אנו חושבים על הזמן.

אלוהים והמלאכים אינם בשר. כשהם נוסעים ביקום שלנו הם אנרגיה, מה שאנו מבינים כאנרגיה פוטנציאלית. ובכל זאת איננו יכולים להבין את האנרגיה שלהם. כתוב בשמות 33:20 “איש אינו יכול לראות אותי ולחיות”. הם מתעלים מעל קיומנו הבשרי. הם יכולים לנסוע מעבר למהירות האור ותנועתם מיידית ביחס לתנועותינו.

כל טוב

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *